Klaipėdiečiams – muzikos terapijos seminaras „Muzika gydo“

"Muzika gydo"

Jubiliejinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis kviečia į jau tradicija tapusį unikalų seminarą „Muzika gydo“. Nemokamas renginys vyks birželio 7 dieną, 12 val. Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje (Savanorių g. 4). Tai seminaras, į kurį kviečiami atvykti visi, kurie siekia įveikti savo vidinius ar net išorinius barjerus bei atrasti muziką, kaip būdą išsaugoti vidinę ramybę ir gyvenimo džiaugsmą.

„Labai didžiuojamės tuo, kad jau ketverius metus organizuojamas seminaras kasmet sulaukia vis didesnio žmonių susidomėjimo. Įsitikinti, kad muzika iš tiesų gydo susirenka įvairiausio amžiaus klaipėdiečiai ir miesto svečiai – nuo vaikų iki senjorų, žmonių su judėjimo ir klausos negalia. Klaipėdos pilies džiazo festivalio komanda yra įsitikinę, kad muzika daro stebuklus, tad mūsų tikslas – pasitelkiant muziką leisti žmonėms pabėgti nuo kasdienybės, pailsinti centrinę nervų sistemą ir pasimėgauti šia akimirka“, – pasakojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

Seminarą kaip ir kasmet ves išskirtinę praktiką muzikos terapijos srityje sukaupęs muzikos pedagogas Linas Švirinas. Jis parodys vaizdo medžiagą apie neįtikėtinus rezultatus, kuriuos galima pasiekti muzikos terapijos dėka bei įtrauks dalyvius į įvairias muzikines improvizacijas. Prie L. Švirino prisijungs ir muzikos terapeute dr. Vilmantė Aleksienė, kuri pristatys savo pranešimą apie gydantį garsų poveikį. Šiųmečio seminaro svečiu taps tą pačią dieną festivalio scenoje pasirodysianti lietuvių kilmės džiazo muzikantė Nicole Zuraitis, kuri taip pat pasidalins savo mintimis bei abejingų nepaliekančia muzika.

Renginys nemokamas ir atviras visiems!