Jubiliejinis Klaipėdos džiazo festivalis pristato žiūrovų numylėtinius – „Electro Deluxe“

Electro Deluxe

„Electro deluxe“ be abejonės galėtume vadinti viena sėkmingiausių Prancūzijos džiazo grupių. Tai garsiausių pasaulio muzikos festivalių geidžiamiausi svečiai, akivaizdūs žiūrovų favoritai ir pastarojo meto Prancūzijos džiazo muzikos radijo stočių TOP dešimtukų karaliai. Šiemet jie sugrįžta, kad galėtų dar kartą sudrebinti birželio 6-8 dienomis vyksiantį jubiliejinį 25-ąjį Klaipėdos pilies džiazo festivalį.

„Kai pirmą kartą Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje pasirodė ši grupė, žiūrovai buvo tiesiog abstulbinti jų energija. „Electro Deluxe Big Band“ visą Kruizinių laivų terminalą tiesiog užvaldė galinga muzikine energija ir įtraukė į tokį muzikinį sūkurį, kuris privertė visus šėlti ir judėti vienu ritmu. Po tokio jų pasirodymo dar ilgai netilo kalbos su klausimu: „kada pamatysime juos ir vėl?“. Atsidėkodami ištikimiausiems festivalio gerbėjams, nusprendėme, kad šiemet, kai festivalis švenčia 25-ąjį jubiliejų, yra pati geriausia proga dar kartą nudžiuginti žiūrovus, padovanojant jiems abejingų nepaliekantį „Electro Deluxe“ pasirodymą“, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

Išties, ši prancūzų grupė scenoje yra daug labiau pašėlusi, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent todėl jie save juokaudami ir vadina „vilkais ėriuko kailyje“. Profesionalių bei stilingų improvizacijų meistrai „Electro Deluxe“ per 18 savo gyvavimo metų iš electro-jazz muzikos stiliaus pionierių tapo aukščiausios klasės, nepakartojamu soul ir funk muzikos energetiniu kokteiliu, vienu ritmu judėti priverčiančiu net ir pačias didžiausias žiūrovų minias. Net neabejojame, kad nenuginčijami žiūrovų favoritai, charizmatiškieji „Electro Deluxe“ iš Prancūzijos, taps vienu ryškiausiu 25-ojo festivalio programos karūnos deimantu.